plasmavit@plasmavit.pl

Wrocław i okolice.

PlasmaVit

kroplówki witaminowe

Kroplówki witaminowe – hit czy kit?

Od pewnego czasu panuje moda na tzw. wlewy witaminowe. Kiedyś były one zarezerwowane dla celebrytek i bardzo bogatych ludzi. Obecnie ich cena spadła i przeciętny człowiek, może sobie na nie pozwolić.

Co to są kroplówki witaminowe?

To dożylny sposób podania kompleksu witamin i minerałów w zależności od zapotrzebowania naszego organizmu.  Mamy pewność, że 100% produktu zostanie przez nasz organizm wchłonięty. Co jest zdecydowanym czynnikiem rozróżniającym wlewy od leków/suplementów diety z witaminami.

Hit czy kit?

Wiele klinik oferuje różnego rodzaju zestawy na przeróżne dolegliwości (odchudzanie, odporność, piękna skóra itp.) należy jednak pamiętać, że decydując się na taką „miksturę” nie schudniemy 5kg. Zespół zawartych w nich witamin wspomaga nasz organizm, jednak, aby efekt faktycznie był odczuwalny należy stosować odpowiednią dietę oraz ćwiczenia.

Dla kogo?

Polecane są głównie pacjentom zmagającymi się z różnego rodzaju niedoborami, które często występują w postaci zwiększonej senności, braku koncentracji czy spadku libido. Wspomogą one funkcjonowanie naszego organizmu oraz dostarczą potrzebnych witamin. Warto o nich pomyśleć, szczególnie gdy uprawiamy sport.

Należy pamiętać, że wlewy witaminowe mogą wspomóc nasz organizm, ale nie zastąpią wszystkich składników odżywczych, które należy spożywać każdego dnia.

Post a comment