plasmavit@plasmavit.pl

Wrocław i okolice.

PlasmaVit

Osocze bogatopłytkowe – skuteczne wygładzenie zmarszczek

Terapia osoczem uchodzi za jedną z nowocześniejszych technik odmładzania skóry. Taka metoda polega na pobraniu krwi pacjenta, która następnie poddawana jest obróbce. W tym procesie powstaje koncentrat bogatopłytkowy. Aplikacja jest przy pomocy igły. Osocze stymuluje i regeneruje komórki. Zabieg zdobywa coraz większą popularność w tematyce wygładzania zmarszczek, gdyż charakteryzuje się niebywałą skutecznością. Nie ma znaczenia czy są to pierwsze oznaki starzenia, zmarszczki palacza, czy też głębokie i starsze. Osocze zawiera czynnik wzrostu, który odpowiada za tworzenie nowych komórek i białka. Ten czynnik umożliwia replikację oraz wzrost komórek, stymuluje wzrost i tworzenie się naczyń krwionośnych. To wszystko sprawia, że po zabiegu szybko zaobserwujemy efekty.

Osocze bogatopłytkowe znacznie wygładzi skórę, poprawi jej elastyczność i gęstość. Oczywiście wypełni też zmarszczki, a nawet fałdy. To skuteczna metoda w walce z oznakami starzenia, która została sprawdzona nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Pierwsze efekty są widoczne natychmiastowo, skóra jest wyraźnie ujędrniona jednak tak naprawdę spektakularne efekty można zauważyć po okresie 2-3 miesięcy, kiedy skóra się przebuduje i odnowi.

Post a comment