plasmavit@plasmavit.pl

Wrocław i okolice.

PlasmaVit

Zalety kroplówek witaminowych

Wiele osób słyszący słowo wlewy witaminowe zastanawia się co to jest. Pierwsze na myśl przychodzą lekarstwa bądź soki. Czym tak naprawdę są wlewy witaminowe i jakie są ich zalety?

To nic innego jak witaminy podawane dożylnie poprzez kroplówkę. Są one łatwo wchłaniane i przyswajane przez nasz organizm bez niepotrzebnego obciążania żołądka, jak w przypadku tabletek. Zdecydowanie jest to lepsze rozwiązanie niż faszerowanie się chemicznie wytworzonymi suplementami diety, które według producenta od razu pomogą na dane schorzenie.

Zalety kroplówek witaminowych

Osoby, które cierpią na chroniczne zmęczenie i wymagają odpowiedniej diety, bogatej w różne mikroskładniki i minerały, niezbędne do funkcjonowania organizmu często mają problem z ich dostarczeniem. Czasami nawet najbardziej zbilansowana dieta nie jest w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników do organizmu.

Wlewy witaminowe możemy porównać do zastrzyku energii, który niemal natychmiast przynosi efekty w postaci lepszego samopoczucia. W zależności od zapotrzebowania na odpowiednie składniki dobierany jest właściwy wlew witaminowy.

W Plasmavit znajdziemy szereg takich koktajlów. Od Witaminy C, zbiór witamin stymulujących układ odpornościowy, dodających energii aż po regenerujące mięśnie. Są one przeznaczone dla wszystkich osób.

Post a comment